Laddar...
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare
Detta fordon har kontrollerats och godkänts mot Carfax europeiska register för bilar.
Välkommen till oss på Fribrocks Bil Skåne AB!
Fribrocks representerar ett av marknadens absolut starkaste bilhandelskoncept. På vår anläggning i Kristianstad erbjuder vi försäljning och auktoriserad verkstad för Peugeot och Opel.
Fribrocks har anläggningar på fem orter - Helsingborg, Ängelholm, Kristianstad, Jönköping och Falkenberg (Bilopalen) och är auktoriserad återförsäljare för totalt 7 olika nybilsmärken - Peugeot, Opel, Citroën, Mitsubishi, Leapmotor, Honda och Subaru. Så bilen du letar efter finns hos oss.
Totalt är vi ca 80 kunniga och engagerade medarbetare som vill göra allt för att ditt bilköp, ägande och bilåkande ska bli så angenämt som möjligt. I våra fullserviceanläggningar erbjuder vi försäljning, finansiering, service, reservdelar, tillbehör och biluthyrning. Vår storlek gör oss till ett av Sveriges större bilföretag, samtidigt som vi med vår struktur kan erbjuda det mindre ställets fördelar.
Välkommen till Fribrocks, Du också!
Bilen säljs av ett företag som är medlem i MRF
L2 145 AT8/Drag/Värm/Kamera/Moms/Demo
Nära nog en ny transportbil med massor av trevlig utrustning såsom: AEBS (Advanced Emergency braking system),Airbag förare och passagerare samt sidoairbags,Elhissar fram med puls- och klämskyddsfunktion,Eljusterbara sidospeglar med defroster,ESP(antisladdsystem) med ASR(antispinnsystem),Fjärrstyrt centrallås för kupé och lastutrymme,Förvaringsfack placerat på instumentbrädans ovansida,Hill assist(hjälp vid start i backe),Höj- och sänkbart samt skjutbart förarsäte med armstöd samt svankstöd,Komfortmellanvägg med fönster samt lastlucka,Svartfärgade stötfångare bak/fram i slagtålig plast,Uppvärmd läderklädd multifunktionsratt,Uppvärmt förarsäte och yttre passagerarsäte,Årsmodell på offert avser endast att det är bil med 2025 års utförande/modellprogram. Offererad bil kan vara producerad 2024 eller 2025.,Värmare och dragpaket (Webasto & dragkrok.
Bilen går givetivis alldeles utmärkt att Leasa via företagsleasing och momsen är kvar.
Kontakta gärna Joakim för mer information.
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare