Laddar...
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare
Detta fordon har kontrollerats och godkänts mot Carfax europeiska register för bilar.
Hos oss i Lund säljer vi MG, Subaru, Jeep, Fiat, Fiat Professional, Dodge, RAM. Renault och Dacia. Vi har en mängd begagnade bilar under Hedin Certified – där du hittar kvalitetstestade bilar. Vi är auktoriserade på service av MG, Saab, Fiat, Fiat Professional, Subaru, Dodge, RAM, Renault, Dacia och Jeep. Vi kan även serva alla andra märken enligt vårt koncept. Allbilsverkstad. Dessutom så är vi auktoriserade på Husbilar som är byggda på Fiat, när det gäller bildelen.
EXTREME TCE 110 7-SITS
Dacia Jogger Extreme TCe 110 7-sits, helt ny 2026 i snygg brun metallic – den perfekta familjekombin för dig som vill ha mycket bil för pengarna.
Rymlig kupé med 7 riktiga sittplatser, flexibel lastyta och högre markfrigång som gör den smidig både i stan och på långresor. Den pigga och bränslesnåla bensinmotorn på 110 hk kombineras med manuell växellåda och framhjulsdrift för låg förbrukning och trygga köregenskaper.
Välutrustad med bland annat:
Bilen står som nybil utan mätarställning och finns hos Hedin Automotive Lund.
Vi hjälper dig med inbyte, finansiering, privatleasing (inkl. serviceavtal) och företagsleasing.
För mer information eller för att boka provkörning, kontakta Hedin Automotive Lund eller maila [email protected].

Välja bil

Välja bil

Köpa bil



Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare

Pris exklusive moms: 215 920 kr