Laddar...
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare
Detta fordon har kontrollerats och godkänts mot Carfax europeiska register för bilar.
Hos Autolane gör du trygga och förmånliga fordonsköp.
Hos oss kan du byta in din bil mot en MC eller tvärt om.
Vi satsar på kvalitet och långa kundrelationer.
Vi är en märkesoberoende fullserviceanläggning för bil och MC som tar hand om dig hela vägen! Eftersom vi är MRF-anslutna så tar du som kund del av branschens bästa garantier och köpeskydd! Vi erbjuder extra garantier upp till 30 månader.
I vår egen verkstad hjälper vi dig gärna att vårda om ditt nya fordon till förmånliga priser. Vi eftersträvar långa relationer med nöjda, återkommande kunder!
Hitta oss 10 min från Göteborg i Kungälv, Rollsbo på Solbräckegatan 14. Vi önskar både gamla och nya kunder varmt välkomna till oss!
ALLA fordon är kvalitetstestade & varudeklarerade.
Vi har UC Guld, AAA & är MRF-anslutna!
Välkomna till Autolane i Kungälv.
10 min från Göteborg
Öppet:
Vardagar 09:00-18:00 Mc/bil Verkstad 08:00-17:00
Lördag 11:00-16:00
Söndag 11:00-16:00
Adress:
Solbräckegatan 14, avfart 87/ E6.
Kontakt:
Växel 031-78 88 390
Automat, Backkamera, Låga mil, MOMS 101hk
Autolane AB är en MRF-handlare känd för hög kvalitet och kundservice - vilket ger Sveriges nöjdaste kunder enligt tusentals Google omdömen på 4,8 och Reco 4,9!
Toyota Yaris Hybrid i lager på låga 1 667 mil! Endast en ägare sedan ny.
Utrustad med backkamera, farthållare, Lane Assist, helljusautomatik, 2-zons klimatanläggning och mer.
Låg skatt på 360:-/år och låg förbrukning på 4.8l/100km.
Momsbil som är leasebar för företag utan första förhöjd.
Servad:
Besikta senast: 2026-11-30
Missa inte vårt förmånliga Trygghetspaket med lägre ränta!
Denna bil är kvalitetstestad på 200 punkter inklusive diagnostik i fullserviceverkstad med senaste utrustningen. Vi ERBJUDER även VIDEOSAMTAL så att du kan se fordonet LIVE i mer detalj. Bilen har dokumenterad servicehistorik och lämnas med MRF:s varudeklaration. Relevant MRF-garanti efter miltal och år ingår vid köpet! Ytterligare garanti kan tecknas upp till 36 månader. Vi tar både bilar och MC i inbyten. Vi erbjuder förmånliga finansieringslösningar via bl.a. DNB Finans och Santander. Beställ online på vår hemsida med hemleverans i hela Sverige, eller kontakta oss så hjälper vi dig med allt kring köpet! Vi eftersträvar nöjda och återkommande kunder, läs gärna våra bra omdömen på Reco, Google eller FB. Betalning med swish eller överföring. Adminavgift på 1 495:- tillkommer. All info och flera bilder hittar du på autolane.se. Varmt välkomna till Autolane.
Bilens e-call och appunktioner kan påverkas av nedstängningen av 2G- och 3G-näten. Autolane kan inte garantera att dessa funktioner kommer att fungera som de ska efter nedstängningen. AS

Välja bil

Välja bil

Välja bil

Välja bil

Välja bil

Välja bil
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare