Laddar...
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare
Detta fordon har kontrollerats och godkänts mot Carfax europeiska register för bilar.
Hos oss i Lund säljer vi MG, Subaru, Jeep, Fiat, Fiat Professional, Dodge, RAM. Renault och Dacia. Vi har en mängd begagnade bilar under Hedin Certified – där du hittar kvalitetstestade bilar. Vi är auktoriserade på service av MG, Saab, Fiat, Fiat Professional, Subaru, Dodge, RAM, Renault, Dacia och Jeep. Vi kan även serva alla andra märken enligt vårt koncept. Allbilsverkstad. Dessutom så är vi auktoriserade på Husbilar som är byggda på Fiat, när det gäller bildelen.
M-sport Head-up Aktiv farth Värmare Drag 360°
BMW X5 xDrive45e M Sport årsmodell 2020 i Alpinvit, en premium-SUV som kombinerar kraft, komfort och effektiv laddhybridteknik på ett riktigt attraktivt sätt. Bilen har gått ca 10 200 mil och erbjuder en stark och smidig körupplevelse med 394 hk, automatlåda och fyrhjulsdrift.
Här får du en välutrustad bil med bland annat Head-Up Display, adaptiv farthållare, 360-kamera, luftfjädring och infällbar dragkrok. Den generösa utrustningsnivån fortsätter invändigt med Vernasca läderklädsel, komfortstolar med minne, stolsvärme fram och bak, sätesventilation, rattvärme samt värmekomfortpaket.
Apple CarPlay, Android Auto, trådlös laddning och BMW Live Cockpit Professional bidrar till en modern och uppkopplad vardag. En rymlig och elegant SUV för dig som vill ha premiumkänsla, hög komfort och elektrifierad körning utan att kompromissa med prestanda.

Välja bil

Välja bil

Välja bil

Välja bil

Välja bil

Välja bil
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare
Fyll i ditt registeringnummer och miltal för att ta emot bud från handlare